درباره آرش ویلا

 

رسالت سایت دانشنامه آرش ویلا چیست ؟

در گوشه و کنار شهر های شمالی و هنگام عبور از آنها چشم هر مسافری به مشاوران املاک زیادی میخورد که فعالیتشان خرید و فروش ویلاست در حالیکه تعداد زیادی از این مشاوران املاک شاید تخصص زیادی هم در این زمینه نداشته باشند . ولی بخاطر مبلغی سود هر گونه مشاوره اشتباهی را نثار متقاضیان خود میکنند و همینطور تعداد بیشماری سایت هستند که جملگی به پیشنهاد های مختلفی در خصوص خرید و فروش انواع ویلا در شمال میپردازند .

اما نکته ای که هست چند مرکز مشاوره تخصصی وجود دارند که واقعا میتوانند به شمار مشاوره صحیح و بیطرفانه در مورد خرید ویلا بدهند. رسالت ما در سایت دانشنامه آرش ویلا این است که با بررسی و مقایسه فرصت های مختلف سرمایه گذاری در حوزه ی  ویلا در شمال کشور و ارائه مقالات تخصصی و یا آماری و اطلاع رسانی های عمومی بتوانیم راهکارهای موثری را در این زمینه به شما ارائه کنیم.

دانشنامه آرش ویلا از سوی دیگر به بررسی دلایل و شیوه های مختلف خرید ویلا و مقایسه قیمتی بین مناطق مختلف به لحاظ سرمایه گذاری میپردازند که با مطالعه آن میتوانید ریسک خود را در خرید و سرمایه گذاری در این زمینه به حداقل برسانید . دانشنامه آرش ویلا در بخش هایی از مقالات خود به شیوه ها و متدهای ساخت ویلا در رابطه با آنچه که در حال حاضر وجود دارد و آنچه که در مراتع باید وجود داشته باشد ، میپردازد و همچنین راههای تشخیص کیفیت سازه را در مناطق جغرافیایی مختلف مورد بررسی قرار میدهد. بخش ها و اطلاعات حقوقی نیز مورد نظر سایت دانشنامه آرش ویلا میباشد که با مشاوره و مشورت وکلای متخصص در این حوزه تهیه و تدوین میگردد و در اختیار علاقه مندان به این مبحث قرار میگیرد.

بطور کلی هدف از راه اندازی سایت دانشنامه آرش ویلا انتقال اطلاعاتی میباشد که هر متقاضی خرید ویلا قبل از هر اقدامی باید نسبت به آنها مطلع و دقیق باشد اطلاعاتی که به راحتی در دسترس همگان نیست و بعضا بسیاری از آنها حاصل تجربیات شخصی خریداران و حتی سازندگان میباشد.

امیدست با ادامه این روند و توسعه اطلاع رسانی تخصصی بتوانیم از صدمات و لطمه های ناشی از دلالان و فروشندگان غیر معتبر ویلا را که مال مردم را هدف قرار داده اند جلوگیری به عمل آورده یا آنرا به حداقل برسانیم.